StartseitePortaliKalenderFAQSuchenMitgliederNutzergruppenAnmeldenLogin

Teilen | 
 

 ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren

Nach unten 
AutorNachricht
KatiLja

avatar

Numri I Postimeve : 44
Data e Regjistrimit : 09.06.09

BeitragThema: ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren   Sa 13 Jun 2009, 01:26

ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren , Si mendoni Ju????
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
KatiLja

avatar

Numri I Postimeve : 44
Data e Regjistrimit : 09.06.09

BeitragThema: Re: ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren   Sa 13 Jun 2009, 01:28

Mendimi ime esht ky.....Normalisht, nuk do te vija asgje perpara dashurise.
E pse te mos i zgjidhja te dyja?
Nese njeriu, qe dua nuk deshiron, qe une te vazhdoj karrieren, te eci perpara, te afirmohem ne aspektin intelektual, atehere ai nuk me do mua. Sepse nese ai me ve alternativat, o mua o karrieren, atehere nuk me do dhe nuk me vlereson. Keshtu, qe nuk ia vlen te rrish me nje njeri te tille, duke sakrifikuar jeten dhe endrrat e tua.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
KatiLja

avatar

Numri I Postimeve : 44
Data e Regjistrimit : 09.06.09

BeitragThema: A mendoni se është gabim qe femra t'ja shprehe e para dashurinë një mashkulli?   Sa 13 Jun 2009, 01:35

A mendoni se është gabim qe femra t'ja shprehe e para dashurinë një mashkulli, si mendoni Ju????

Une them,Për mendimin tim nuk është gabimq e femra te shpreh e para dashurinë mashkullit, por unë mendoj qe duhet ti dallojme rastet, p.sh., kur te jetë diçka serioze dhe pritet qe ajo lidhje te këtë sukses, pse mos më e shpreha, ama edhe ne anën tjetër me e zgjedh mashkullin qe te kupton, sepse tek ne është kriju një përshtypje qe ne qoftëse femna ta shpreh e para dashurin mendojmë qe ajo femen nuk qenka taman apo si me e thënë e paska vetëm për një ditë. Ndërsa kur te jetë diçka qe mundet me pase dashuri te sinqert pse jo, pse mos më e mare femna atë iniciative.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
KatiLja

avatar

Numri I Postimeve : 44
Data e Regjistrimit : 09.06.09

BeitragThema: Do martoheshit me dike qe ka femije????   Sa 13 Jun 2009, 01:39

Do martoheshit me dike qe ka femije????
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
JaNa

avatar

Numri I Postimeve : 25
Data e Regjistrimit : 10.06.09
Mosha : 34
Vendbanimi : Gjakovë

BeitragThema: Re: ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren   Sa 13 Jun 2009, 14:58

Dyjat bashk....
Mendoj qe nje dashuri e fort i perballon dyjat...e aty ku ka zgjedhje ..mendoj qe so dashni...
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
Gesponserte Inhalte
BeitragThema: Re: ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren   

Nach oben Nach unten
 
ke do te zgjidhni dashurine apo karrieren
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Biseda & Diskutime :: Dashuri & Pasion-
Gehe zu: