StartseitePortaliKalenderFAQSuchenMitgliederNutzergruppenAnmeldenLogin

Teilen | 
 

 Thashetheme apo Jo ??

Vorheriges Thema anzeigen Nächstes Thema anzeigen Nach unten 
AutorNachricht
Peja-Boy

avatar

Numri I Postimeve : 216
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Mosha : 36
Vendbanimi : Österreich

BeitragThema: Thashetheme apo Jo ??   Fr 12 Jun 2009, 19:35

Nena gjen ne Facebook djalin e humbur prej 27 vjetesh

Nje nene angleze eshte bashkuar me te birin pas 27 vjetesh, fale Facebook-ut. Ka qene motra e gruas qe e ka njohur nipin ne nje foto ne faqen sociale, ndersa per te e ema mendonte se ia kishin rrembyer.
Avril Grube, 62 vjec, tregoi se i kishte shkeputur lidhjet me te birin qe prej vitit 1982, kur ishte ndare me bashkeshortin hungarez. Ajo kishte fituar kujdestarine e femijes, por i ati kishte te drejte ta vizitonte. Ne njeren prej vizitave ai e kishte marre me vete dhe nuk e kishte kthyer me.

Ndonese gruaja ishte perpjekur te vendoste kontakte me te shoqin per te cilin mendonte se e kishte cuar femijen ne Hungari, nuk ia kishte arritur qellimit, ndersa i shoqi kishte vdekur ne vitin 2006.

Pak kohe me pare e motra e gruas kerkoi emrin e nipit ne Facebook dhe u habit kur zbuloi vendlindjen dhe emrin e nenes se tij. Me pas nisi komunukimi me e-maile. Mesohet se djali tani eshte 30 vjec, eshte i martuar me femije dhe prej pese vitesh ishte vene ne kerkim te nenes.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Thashetheme apo Jo ??
Vorheriges Thema anzeigen Nächstes Thema anzeigen Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Zona e Argëtimit :: Thashëthëme-
Gehe zu: