StartseitePortaliKalenderFAQSuchenMitgliederNutzergruppenAnmeldenLogin

Teilen | 
 

 Barcelona

Nach unten 
AutorNachricht
Peja-Boy

avatar

Numri I Postimeve : 216
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Mosha : 37
Vendbanimi : Österreich

BeitragThema: Barcelona   Fr 12 Jun 2009, 19:17

Duke parë çudirat e merkatos së Realit të Madridit, rivalët e Barcelonës nuk mund të rrinë duarkryq dhe kanë nisur tratativat me shumë klube për të përforcuar ekipin. Pas tratativa në stand-by me Interin për Zllatan ...
... Ibrahimoviç, ëndrra e Laportës është francezi Riberi në krahun e majtë të Barcelonës.

Nëse francezi i Bajernit nuk vjen te Barcelona, atëherë blaugranat kanë gati alternativën Robinjo. Sulmuesi brazilian e Mançester Sitit i penduar për përvojën me një ekip jo të nivelit të lartë, ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga ekipi i Mançesterit.

Robinjo do bashkohej me dëshirë tek Barcelona të cilën e pati cilësuar si ekipin më të mirë në botë. Për braziliani duket se është dakord edhe tekniku Pep Guardiola.

Por gazetat italiane bëjnë të ditur se për Robinjon është rritur interesimi i Milanit që do të zëvendësojë Kakan. Vlera e futbollistit është afro 32 milionë euro.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Barcelona
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Sporti :: Futboll-
Gehe zu: