StartseitePortaliKalenderFAQSuchenMitgliederNutzergruppenAnmeldenLogin

Teilen | 
 

 Si Ta gjeni Dashurin ...?

Nach unten 
AutorNachricht
Peja-Boy

avatar

Numri I Postimeve : 216
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Mosha : 37
Vendbanimi : Österreich

BeitragThema: Si Ta gjeni Dashurin ...?   Mo 08 Jun 2009, 17:52

Eshte me e thjeshte per tu thene se te behet.
Jetoni pasione te medha, per kuptojme qe dashuria ajo me D te madhe nuk ka ardhur ende.
Nje studim i fundit tregon se menyra me e mire per te gjetur dashurine eshte ta deklaroni ate kur ju pelqen dikush.
Ja se cfare thote nje nga shkencetaret Ben Jones: nese te pelqen dikush eshte e paevitueshme qe edhe ai tju pelqeje. Te fshihni ndjenjat tuaja dhe te beni sikur nuk ndjeni asgje sigurisht qe eshte e veshtire.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
aLbaChiCk

avatar

Numri I Postimeve : 55
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Vendbanimi : Deutschland

BeitragThema: Re: Si Ta gjeni Dashurin ...?   Mo 08 Jun 2009, 22:55

Peja-Boy schrieb:
Eshte me e thjeshte per tu thene se te behet.
Jetoni pasione te medha, per kuptojme qe dashuria ajo me D te madhe nuk ka ardhur ende.
Nje studim i fundit tregon se menyra me e mire per te gjetur dashurine eshte ta deklaroni ate kur ju pelqen dikush.
Ja se cfare thote nje nga shkencetaret Ben Jones: nese te pelqen dikush eshte e paevitueshme qe edhe ai tju pelqeje. Te fshihni ndjenjat tuaja dhe te beni sikur nuk ndjeni asgje sigurisht qe eshte e veshtire.

e qka me bo me kon gabim tani Razz
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
Peja-Boy

avatar

Numri I Postimeve : 216
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Mosha : 37
Vendbanimi : Österreich

BeitragThema: Re: Si Ta gjeni Dashurin ...?   Mo 08 Jun 2009, 23:04

aLbaChiCk schrieb:
Peja-Boy schrieb:
Eshte me e thjeshte per tu thene se te behet.
Jetoni pasione te medha, per kuptojme qe dashuria ajo me D te madhe nuk ka ardhur ende.
Nje studim i fundit tregon se menyra me e mire per te gjetur dashurine eshte ta deklaroni ate kur ju pelqen dikush.
Ja se cfare thote nje nga shkencetaret Ben Jones: nese te pelqen dikush eshte e paevitueshme qe edhe ai tju pelqeje. Te fshihni ndjenjat tuaja dhe te beni sikur nuk ndjeni asgje sigurisht qe eshte e veshtire.

e qka me bo me kon gabim tani Razz

Ateher e lyp Tjetren hahahahahaha
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
aLbaChiCk

avatar

Numri I Postimeve : 55
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Vendbanimi : Deutschland

BeitragThema: Re: Si Ta gjeni Dashurin ...?   Mo 08 Jun 2009, 23:05

Peja-Boy schrieb:
aLbaChiCk schrieb:
Peja-Boy schrieb:
Eshte me e thjeshte per tu thene se te behet.
Jetoni pasione te medha, per kuptojme qe dashuria ajo me D te madhe nuk ka ardhur ende.
Nje studim i fundit tregon se menyra me e mire per te gjetur dashurine eshte ta deklaroni ate kur ju pelqen dikush.
Ja se cfare thote nje nga shkencetaret Ben Jones: nese te pelqen dikush eshte e paevitueshme qe edhe ai tju pelqeje. Te fshihni ndjenjat tuaja dhe te beni sikur nuk ndjeni asgje sigurisht qe eshte e veshtire.

e qka me bo me kon gabim tani Razz

Ateher e lyp Tjetren hahahahahaha

hahahahahhhahahahahahah Very Happy
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
Gesponserte Inhalte
BeitragThema: Re: Si Ta gjeni Dashurin ...?   

Nach oben Nach unten
 
Si Ta gjeni Dashurin ...?
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Biseda & Diskutime :: Dashuri & Pasion-
Gehe zu: