StartseitePortaliKalenderFAQSuchenMitgliederNutzergruppenAnmeldenLogin

Teilen | 
 

 Virgjeresha

Nach unten 
AutorNachricht
Peja-Boy

avatar

Numri I Postimeve : 216
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Mosha : 37
Vendbanimi : Österreich

BeitragThema: Virgjeresha   Do 11 Jun 2009, 18:53

VIRGJERESHA (23/VIII-22/IX)

Karriera: Falë mbështetjes së yjeve, gjatë këtij muaji mund t’i përkushtoheni atyre obligimeve për të cilat edhe keni lindur dhe të dëshmoheni se kush në të vërtetë jeni. Ky muaj është tejet i favorshëm për biseda, prezantimin e projekteve dhe realizimin e tyre. Merruni me projekte të reja dhe afrojuni bashkëpunim njerëzve tuaj të besueshëm. Edhe personat e lindur në dekadën e dytë të kësaj shenje kanë mundësi të mira zhvillimi në karrierë, por duhet të jenë më të kujdesshëm në kolektiv, sepse dikush mund të përpiqet që t’ua vjedh meritat. Personat e lindur në dekadën e tretë të kësaj shenje do të punojnë me tempin e dikurshëm – dhe do të përpiqen që të krijojnë një të ardhme më të mirë.
Dashuria: Kjo periudhë do të jetë përplot lumturi në lidhjen tuaj. Do të ndjeheni sikur çdo gjë keni nën kontroll dhe do të kënaqeni me mënyrën si funksionon lidhja juaj. Megjithatë, kah fundi i majit duhet të keni kujdes, sepse mund të kaloni në gjëra melankolike që nuk i takojnë realitetit. Hiquni mendimeve që mund të sillen në kokën tuaj dhe bëhuni sa më të sinqertë ndaj partnerit. Personat e lirë të kësaj shenje do të kenë shumë raste për njoftime të reja – megjithatë merrni shtruar gjërat, dhe mos nxitoni sikur e keni zakon.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Virgjeresha
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Zona e Argëtimit :: Horoskopi-
Gehe zu: