StartseitePortaliKalenderFAQSuchenMitgliederNutzergruppenAnmeldenLogin

Teilen | 
 

 Gaforrja

Nach unten 
AutorNachricht
Peja-Boy

avatar

Numri I Postimeve : 216
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Mosha : 37
Vendbanimi : Österreich

BeitragThema: Gaforrja   Do 11 Jun 2009, 18:52

GAFORJA (21/VI-22/VII)

Karriera: Gjatë këtij muaji do të jeni në top formë për të filluar një karrierë të madhe. Pra, mos humbisni kohë, por hidhuni në aksion – ngase edhe pse me partnerin mund të keni vështirësi, në punë mund të përparoni shumë lehtë. Është kohë e duhur për t’i realizuar synimet tuaja të kamotshme. Suksesin mund të vëreni që nga data 5 gusht, kur do të mbusheni përplo vullnet dhe elan për punë, edhe pse herë pas herë keni nevojë për pak motivim nga jashtë. Sidoqoftë, është koha që t’iu besoni aftësive tuaja dhe mos të kërkoni mbështetje nga të tjerët për çdo gjë. Personat të cilët janë në kërkim të ndërrimi të vendit të punës duhet të jenë të vetëdijshëm se ende nuk ka ardhur momenti i tyre. Suksesin në këtë drejtim mund ta arrijnë prej datës 7 deri më 12 gusht.
Dashuria: Gjatë këtij muaji do të jeni më shumë të mbyllur në vete. Lidhja me partnerin nuk do të funksionojë ashtu siç do të dëshironit dhe madje mund të mendoni se me një partner tjetër do të ishit me të lumtur. Pa marrë parasysh disa fakte, kjo nuk ka të bëjë shumë me partnerin tuaj. Problemet qëndrojnë të fakti se ju duhet të jeni më realist dhe t’i tregoni partnerit se çfarë dëshironi më të vërtetë, dhe në këtë mënyrë t’i ktheheni jetës normale. Personat e lirë të kësaj shenje sërish do të mendojnë për një lidhje të kaluar. Megjithatë, duhet të kenë të qartë se dashuria nuk ruhet por jetohet.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Gaforrja
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Zona e Argëtimit :: Horoskopi-
Gehe zu: