StartseitePortaliKalenderFAQSuchenMitgliederNutzergruppenAnmeldenLogin

Teilen | 
 

 Dashi

Nach unten 
AutorNachricht
Peja-Boy

avatar

Numri I Postimeve : 216
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Mosha : 37
Vendbanimi : Österreich

BeitragThema: Dashi   Do 11 Jun 2009, 18:49

DASHI (20/III-20/IV)


Karriera: Reduktojeni angazhimin tuaj në punë në nivelin që kërkohet. Definitivisht, për momentin puna nuk është në rend të parë për ju. Sidoqoftë, duhet të keni kujdes në punës, sidomos rreth datës 20 gusht, sepse mund të bëni gabime të pafalshme. Punoni më shumë me kolegët tuaj për ta krijuar një atmosferë të favorshme dhe për të përparuar në karrierë. Në financa do të keni nevojë për disiplinë. Personat e lindur në dekadën e dytë të kësaj shenje do të kërkojnë edhe një punë tjetër për ta përmirësuar pozitën e tyre financiare. Suksese në kërkimin tuaj, sepse do ta keni mbështetjen e yjeve. Dekada e tretë duhet të ruhet nga konkurrenca në punë – pasi që do të përpiqen që t’ua marrin kompetencat në punë. Suksesi financiar nuk do të mundojë.
Dashuria: Në këtë aspekt kujdes duhet të kenë vetëm personat e lindur në dekadën e parë të kësaj shenje – sepse mund të ballafaqohen me mosmarrëveshje me partnerin. Sidoqoftë, me fjalë të buta mund t’i zgjidhni të gjitha problemet. Personat e dekadës së dytë dhe të tretë do ta kenë një muaj të favorshëm përpara, sidomos në periudhën 3 deri më 17 gusht, mund të përjetojnë ditët e paharruar. Personat e lirë të kësaj shenje do të kenë raste të mira për ta njoftuar personin e jetës, mirëpo vetëm atëherë kur nga mendja të heqin një person që i mban peng.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Dashi
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Zona e Argëtimit :: Horoskopi-
Gehe zu: