StartseitePortaliKalenderFAQSuchenMitgliederNutzergruppenAnmeldenLogin

Teilen | 
 

 Gjeografi e Mashkullit dhe Femres

Nach unten 
AutorNachricht
Peja-Boy

avatar

Numri I Postimeve : 216
Data e Regjistrimit : 08.06.09
Mosha : 37
Vendbanimi : Österreich

BeitragThema: Gjeografi e Mashkullit dhe Femres   Mi 10 Jun 2009, 21:42

Gjeografia e femrës

Në moshën prej 18 deri në 20 vjeç femra është si Afrika - e egër, e bukur dhe me shumë zona misterioze dhe te pavizituara;
Midis 21 dhe 30 vjetësh femra është si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos për të pasurit;
Midis 31 dhe 35 vjetësh femra është si India - sensuale, e qete dhe me plot besim në bukurinë e vet;
Në moshën prej 36 deri në 40 vjeç femra është si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet nji pjesë e botës që vizitohet me kënaqësi;
Midis 41 dhe 50 vjetësh femra është si Jugosllavia - lufta është humbur, kurse dëmet e së kaluarës kanë lënë gjurmë të thella;
Midis 51 dhe 60 vjetësh femra është si Rusia - e shkatërruar, pa kontroll dhe nuk i përfill vizitorët;
Në moshën midis 61 dhe 70 vjetësh femra është si Mongolia - me të kaluar të pasur dhe me fitore shumë të mëdha, por pa ardhmëri;
Mbas moshës 70 vjeçe femra është si Afganistani -çdokush e di ku është, mirëpo nuk e viziton askush.


Gjeografia e mashkullit

Midis 15 dhe 70 vjetësh mashkulli është si Amerika * udhëhiqet nga një kastravec.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
JaNa

avatar

Numri I Postimeve : 25
Data e Regjistrimit : 10.06.09
Mosha : 34
Vendbanimi : Gjakovë

BeitragThema: Re: Gjeografi e Mashkullit dhe Femres   Sa 13 Jun 2009, 14:52

Peja-Boy schrieb:
Gjeografia e femrës

Në moshën prej 18 deri në 20 vjeç femra është si Afrika - e egër, e bukur dhe me shumë zona misterioze dhe te pavizituara;
Midis 21 dhe 30 vjetësh femra është si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos për të pasurit;
Midis 31 dhe 35 vjetësh femra është si India - sensuale, e qete dhe me plot besim në bukurinë e vet;
Në moshën prej 36 deri në 40 vjeç femra është si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet nji pjesë e botës që vizitohet me kënaqësi;
Midis 41 dhe 50 vjetësh femra është si Jugosllavia - lufta është humbur, kurse dëmet e së kaluarës kanë lënë gjurmë të thella;
Midis 51 dhe 60 vjetësh femra është si Rusia - e shkatërruar, pa kontroll dhe nuk i përfill vizitorët;
Në moshën midis 61 dhe 70 vjetësh femra është si Mongolia - me të kaluar të pasur dhe me fitore shumë të mëdha, por pa ardhmëri;
Mbas moshës 70 vjeçe femra është si Afganistani -çdokush e di ku është, mirëpo nuk e viziton askush.


Gjeografia e mashkullit

Midis 15 dhe 70 vjetësh mashkulli është si Amerika * udhëhiqet nga një kastravec.

Hhahahhahaha shum Gjeografi interesante valla.....hallall...
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Gjeografi e Mashkullit dhe Femres
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Zona e Argëtimit :: Thashëthëme-
Gehe zu: